Einfach Fit

8 listopada w naszej szkole odbyła się kolejna edycja gminnego konkursu z języka niemieckiego dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych „Einfach fit” przeprowadzanego na wzór egzaminu Instytutu Goethego „Fit in Deutsch A1”. Udział wzięło 20 uczniów z ośmiu szkół naszej gminy.

WYNIKI:
1. miejsce Weronika Soprych, Zwiernik
2. miejsce Maximilian Pietron, Pilzno
3. miejsce Norbert Szewczyk, Pilzno…
Na wyróżnienie zasługuje również praca Sebastiana Cichowskiego z Lipin, który jako jednyny uzyskał maksymalną liczbę punktów w część „pisanie”.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Fundację Śnieżki Twoja Szansa, a Weronika Soprych dodatkowo bon uprawniający do bezpłatnego przystąpienia do egzaminu językowego Goethe Zertifikat A2, ufundowany przez nasze LO.
Podczas oczekiwania na wyniki uczennice klasy 2-ej przeprowadziły gry i animacje dla uczestników konkursu. Liczyła się nie tylko wiedza z języka niemieckiego, ale także szybka obsługa aplikacji oraz poziom sprawności fizycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *