Teledysk promocyjny

Prezentujemy Wam dzisiaj nowy teledysk promocyjny Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie, będący wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania uczniów oraz nauczycieli pilźnieńskiej szkoły.

Sceny do filmiku były kręcone przez 5 dni, m.in. w szkole w poszczególnych salach oraz w Pilźnie w różnych lokalizacjach.

Podziękowania chcielibyśmy złożyć naszemu absolwentowi, Krzysztofowi Kosowskiemu, za poświęcenie czasu i wysiłku w stworzenie i realizację filmiku już po raz trzeci z rzędu.

Aktorzy
(w rolach głównych):
Kamil Kasprzyk
Gabriela Gonet
Katarzyna Bryt
Paweł Gębara
Kamil Rusin
Maciej Gorczyca
Patryk Reguła
Grzegorz Wnęk
(nauczyciele):
Marta Stasiowska
Agnieszka Jakubus
Marta Klucznik
i inni…

Przesłanie filmiku:
Dzisiejsza młodzież stała się zagubiona podążając za udogodnieniami współczesnego świata, często w poczuciu beznadziei, przez co wiele osób żyje w przekonaniu, że nie ma wpływu na swoje życie. Czas młodości jest czasem największej siły, dlatego ludzie powinni zdać sobie sprawę z tego czego mogą dokonać. Teledysk nawiązuje bezpośrednio do słów utworu Michaela Jacksona – Man in the Mirror, w którym mówi o problemach świata, na które każdy z nas może zadziałać, a wystarczy tylko spojrzeć na siebie by ujrzeć to czego do tej pory nie omieszkaliśmy dostrzec. Nawet niewielki dobry uczynek bądź gest może sprawić, że zarówno ludzie dookoła, jak i my samy, będziemy mogli żyć w lepszym świecie.

 

Teledysk LO Pilzno 2018 from Krzysztof Kosowski on Vimeo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *