Mamy to! – Główna nagroda w ogólnopolskim konkursie

Pamiętacie jak pod koniec roku szkolnego czytaliśmy wszyscy książki w różnych dziwnych miejscach? Po raz pierwszy wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo „Jak nie czytam, jak czytam”. Otóż miło nam poinformować ,że nasze Liceum otrzymało główną nagrodę w kategorii „Najlepsze zdjęcie uczestników akcji” za – jak czytamy w uzasadnieniu werdyktu – „kompozycję, pomysłowy minimalizm i to, że młodzież faktycznie czyta na nim książki.” Do organizatorów wpłynęło ponad 12 tysięcy zdjęć! Były zdjęcia z dronów, w nietypowych miejscach, przedstawiające wielkie grupy czytających uczniów a jednak to my wygraliśmy. Cieszymy się bardzo i jednocześnie dziękujemy autorowi zdjęcia, absolwentowi naszej szkoły Krzysztofowi Kosowskiemu. Będziemy na okładce czasopisma 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *