Petrycjada – post factum

14 października odbyła się w naszej szkole Petrycjada, czyli święto szkoły połączone z przeglądem piosenki patriotycznej. Zaszczycili nas swoją obecnością goście: absolwenci, przedstawiciele władz, dzieci i młodzież występująca w konkursie, rodzice, uczniowie. Nie zabrakło słów przypomnienia o postaci Sebastiana Petrycego (nasi uczniowie z panią Martą Wardęgą), przypomnienia skąd imię szkoły (pan Stanisław Brudny) i krótkiej historii szkoły (pan Robert Krupa).

Konkurs się udał i miejmy nadzieję, że nagrody podobały się wygranym, a firmom Cukiernia Marta i Taurus dziękujemy za przekąski słodkie i wytrawne. Dziękujemy również pani Gercie za babeczki i pani Gębara za stoisko z kosmetykami, a także firmie Art of Beauty Day Spa za porady kosmetyczne i mamom naszych uczniów za pomiary medyczne.

A oto kilka zdjęć:

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osobaObraz może zawierać: 2 osobyObraz może zawierać: 1 osoba, na scenieObraz może zawierać: co najmniej jedna osobaObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie na scenie i butyObraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynkuObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i boisko do koszykówkiObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, boisko do koszykówki, tłum i w budynku

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *