„Ciekawe miejsca oraz niezwykłe i wybitne postacie w regionie pilzneńskim”

26 lutego 2019 roku odbył się, zorganizowany przez nasze Liceum, II etap konkursu międzyszkolnego „Ciekawe miejsca oraz niezwykłe i wybitne postacie w regionie pilźnieńskim” W etapie I, zadaniem uczestników było przygotowanie prezentacji poświęconej zabytkowemu obiektowi zlokalizowanemu na terenie gmin Pilzno, Czarna, Brzostek , Jodłowa i Kołaczyce lub osobie związanej z tym terenem zasługującej na szczególną uwagę ze względu na swój życiorys i zasługi dla lokalnej społeczności.
Na podstawie nadesłanych prac Komisja Konkursowa wyłoniła 7 finalistów, którzy wzięli udział w części testowej sprawdzającej ich wiedzę z zakresu tematyki prezentacji.
Ostateczny rezultat rywalizacji wynikał z sumy punktów uzyskanych przez uczestników w trakcie obydwóch etapów konkursu.
Zwycięzcą została Nadia Mazur z PSP w Łękach Górnych. Miejsca II i III przypadły:
II- Jakubowi Wantuchowi z Czarnej
III-Martynie Szumowicz z Dobrkowa
Pozostałymi finalistami konkursu, odpowiednio według uzyskanych punktów zostali:
Piotr Czuba – PSP w Łękach Górnych
Weronika Gawlik- LO w Pilźnie i Gabriela Gonet –LO w Pilźnie
Łukasz Pawłowicz – PSP w Łękach Górnych
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy także nagrody.
Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują młodzieży za ogrom pracy i wysiłku włożone w przygotowanie się do konkursu, a nauczycielom – opiekunom za zaangażowanie i fachowy nadzór nad pracą uczniów.
Mamy nadzieję, ze kolejna edycja konkursu, która odbędzie się za rok, zgromadzi jeszcze więcej uczestników, a ich prace będą na równie wysokim poziomie.

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuObraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynkuObraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, tabela i w budynkuObraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją, buty i w budynku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *