Licealiada w koszykówce w Petrycym

Nasi chłopcy na podium.

W poniedziałek 10.02 nasze Liceum było gospodarzem turnieju najlepszych koszykarzy w powiecie. Uczestniczyło w nim 9 zespołów, które podzielono na 3 grupy. Nasi chłopcy w grupie zajęli I m,pokonali ZSZ Pustków i Mechanik z Dębicy. W finałowej rozgrywce przegraliśmy niestety z I LO i ZSZ nr.2. Ale III miejsce to świetny wynik, gdyż nasza drużyna liczyła tylko 6 zawodników: P.Gębara, K.Furman, B.Bukała, T.Ciesielski, K.Placek i B.Bryk.
Oraz bardzo zadowolony ze swojej drużyny p. M.Smołucha 😀GRATULUJEMY!

Jak zwykle zostaliśmy pochwaleni za wzorową organizację turnieju,a nasi koszykarze Błażej, Paweł i Kacper pełnili również rolę sędziów stolikowych.

Obraz może zawierać: 4 osoby, boisko do koszykówkiObraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją, buty, boisko do koszykówki i w budynkuObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, boisko do koszykówki i butyObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówkiObraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *