„COLOURFUL NIGHT”  – NOC W LICEUM 

W nocy z dnia 20 na 21 maja odbyła się w naszej szkole IX Noc w Liceum, tym razem pod hasłem „Colourful night”.  Na zaproszenie odpowiedziało 101 uczniów klas VII i VIII, którzy wraz z naszymi uczniami (i absolwentami) wspólnie spędzili czas.  

Obok tradycyjnej już projekcji filmów (tym razem w naszym Petrycy Cinema),  wspólnych zabaw i tańców atrakcjami były: 

  • Ścianka do zdjęć, gdzie można było zrobić sobie pamiątkowe, profesjonalne zdjęcie 
  • Gra detektywistyczna, poprowadzona fachowo przez Jaśka i Natali z klasy II . Biorący udział mieli wskazać mordercę na podstawie oglądu miejsca zbrodni, dowodów rzeczowych, poszlak, danych uzyskanych od policjantów i prawnika.  
  • Tosty, serwowane przez dziewczyny z klasy II  

Impreza odbyła się w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej dobrej zabawie, integracji a przede wszystkim poznaniu klimatu naszej szkoły – DO KTÓREJ ZAPRASZAMY UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH NAUKĘ W KLASIE VIII.