Dzień Edukacji Narodowej

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. To doroczne święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty. Również w naszej szkole obchodziliśmy to wydarzenie. W części oficjalnej, dyrektor szkoły p. Agnieszka Jakubus powitała wszystkich zgromadzonych oraz przekazała życzenia i gratulacje nauczycielom, a także pozostałym pracownikom szkoły. Wyróżniający się pedagodzy oraz pracownicy administracji i obsługi  otrzymali Nagrody Dyrektora Szkoły.W części artystycznej, Samorząd Uczniowski przygotował Galę wręczenia Błękitnych Bocianów. Nagrodzeni zostali wszyscy uczący w naszej szkole nauczyciele. Nie obyło się bez kwiatów, uśmiechów i wyrazów wdzięczności.Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom naszego liceum gratulujemy sukcesów zawodowych i życzymy kolejnych!Następne święto …  już za rok 😊