• 7 września 2023r. uczniowie wzięli udział w wyjeździe do kina Marzenie w Tarnowie na film pt. „Raport Pileckiego”.
  • 12 września 2023r. uczniowie wzięli udział w III Turnieju Dębickich Służb Mundurowych i Samorządowców o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie połączonym z Piknikiem Rodzinnym.
  • 14 września 2023r. uczniowie wzięli udział w Obchodach Narodowego Dnia Polskich Dzieci Wojny.

Klasa psychologiczno-kryminalistyczna

KALEDARIUM 2021/2022

KALEDARIUM 2022/2023

KALEDARIUM 2023/2024

Klasa psychologiczno-kryminalistyczna

Oddział powstał w roku szkolnym 2020/2021 i jest preferowany dla uczniów zainteresowanych kierunkami studiów takich jak: psychologia, kryminalistyka, socjologia, filologia, dziennikarstwo, praca socjalna, administracja.

DLACZEGO PSYCHOLOGICZNO-KRYMINALISTYCZNA

Co czeka uczniów takiej klasy? Poznanie elementów prawa, współpraca z Centrum Kryminalistyki i Kryminologii, elementy psychologii, warsztaty, zajęcia praktyczne, wycieczki tematyczne, zajęcia terenowe, udział w wykładach otwartych szkół wyższych, poznanie tajników pracy Komendy Policji i Wydziału Kryminalistyki, wizyty w sądzie i instytucjach związanych z wymiarem sprawiedliwości, poznanie podstaw pracy detektywistycznej, kurs pierwszej pomocy, wyjazdy na strzelnicę, basen /rekreacyjnie/, innowacja sprawnościowa, elementy samoobrony, poznanie etyki zawodowej, techniki mediacyjne, raz w tygodniu dzień z koszulką /mundurem jako element wyróżniający, realizacja przedmiotów ogólnokształcących oraz innowacji pedagogicznych.

Przedmioty rozszerzone:

język polski, biologia

Innowacja psychologiczno – kryminalistyczna

Przedmioty dodatkowe:

– zajęcia psychoedukacyjne