Gmina Pilzno po niemiecku

Nasze LO we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Niemieckiego w Tarnowie zorganizowało gminny konkurs filmowo-językowy. Skierowany on był do wszystkich uczniów naszej gminy i miał na celu rozwój językowy, ale przede wszystkim promocję gminy Pilzno – w języku obcym. Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu spotów promujących miejscowości naszej gminy w języku niemieckim.

W kategorii Szkoła Podstawowa i Gimnazjum zwyciężył filmik uczennic z PSP w Zwierniku – Kamili Madei, Nikoli Mazur, Kingi Seredy oraz Wiktorii Soprych.
Wśród naszych licealistów aż trzy filmiki o LO zdobyły uznanie komisji, natomiast najlepszy filmik o Pilźnie nakręcili: Tomasz Ciesielski, Paweł Gębara, Jan Kłusek oraz Kacper Furman.
Uczniowie otrzymali powerbanki, bilety do kina oraz gadżety językowe.
Nagrody zostały zakupione dzięki środkom finansowym otrzymanym od Fundacji „Śnieżka Twoja Szansa” oraz Gminy Pilzno. Dziękujemy sponsorom za wsparcie naszego konkursu, a wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów.

Obraz może zawierać: 13 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzieObraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *