Dni Pilzna

W dniach 9-10 czerwca 2018r. odbyły się „Dni Pilzna”. W sobotę (9 czerwca) miały miejsce konfrontacje rękodzielnicze, prezentacje artystyczne szkół i przedszkoli, odsłonięcie tablicy Stanisława Kaszubskiego ps. „Król”, prezentacje kapel ludowych i koncert Słowian.

W tym dniu naszą szkołę reprezentowali:

Grupa wokalna:

Gabriela Gonet

Katarzyna Czekaj

Karolina Żyra

Zespół muzyczny:

Konrad Szwedo

Adrian Czaja – gościnnie

Dawid Nowak – gościnnie

Wiktor Kaczka – gościnnie

Na scenie zaprezentowali następujące utwory:

„Porady na zdrady” –z repertuaru Ani Dąbrowskiej, „Nie ma nas” –  Patty, „Życie jest piękne” – Łzy oraz „”Bella” – Video.

Impreza poza walorami rozrywkowymi ma również szczytny cel, ponieważ wydarzeniu towarzyszyła  akcja „Podaruj życie Kacperkowi” – rejestracja potencjalnych dawców szpiku ze zbiórką pieniężną. W wolontariacie wzięły udział dwie uczennice nasze szkoły: Klaudia Machowska i Katarzyna Wawryka.

bdr
bdr
bdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *