„SPORT WIDZIANY OCZAMI INFORMATYKA” w Petrycym

Każdy informatyk,  a obecnie chyba każdy,  kto miał okazję pracować zdalnie z domu, chciałby oderwać  się choć na chwilę od aktualnej rzeczywistości.  Najzdrowszym i najprzyjemniejszym sposobem spędzenia takiej wolnej chwili jest po prostu sport.  A jak jest widziany sport oczami wyobraźni uczniów naszego liceum?  Można było się przekonać, oglądając prace uczniów którzy wzięli udział w szkolnym konkursie „Sport widziany oczami informatyka –  plakat z efektem 3D”, zorganizowanym przez p. Katarzynę Szewczuk.  Choć na podium są tylko trzy osoby, wszystkie prace zasłużyły sobie na duże brawa!  Wyobraźnia naszych uczniów nie zna granic. Każdy z nich w konkursie musiał  wykazać  się również konkretnymi umiejętnościami informatycznymi, aby przenieść swoje marzenia do programu graficznego.

Tak oto przedstawiają się poszczególne miejsca w konkursie:

1.      Bartosz Daniek  (klasa 1 mundurowa)

2.      Jakub Jakubus  (klasa 1 mundurowa)

3.      Aleksandra Wojnarowska  (klasa 2 mundurowa)

Jak widać wszystkie miejsca w konkursie zdobyła klasa mundurowa, która wprost fenomenalnie połączyła swoje pomysły z wiedzą informatyczną.  Hm… Grafik w mundurze? – Dlaczego nie!

Poniżej prezentujemy prace laureatów w kolejności od 1 do 3 miejsca.

I miejsce 

 

II miejsce

III miejsce  

Każdego ośmioklasistę, który chciałby takie umiejętności nabyć , a dodatkowo podoba mu się mundur zapraszamy do naszego liceum – do  klasy mundurowej, gdzie na informatyce  nabędą wiedzę dotyczącą grafiki komputerowej, tworzenia stron internetowych, jak również cyberbezpieczeństwa czy programowania. Jak mówią sami uczniowie naszego liceum: „Na informatyce można dziś budować swoją przyszłość!”. Spróbuj i Ty!

Serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia w murach naszego LO!